Kursy językowe

W roku 2014-2015 oferujemy kursy i lekcje indywidualne języka angielskiego i francuskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych

Zapisy na kursy i lekcje indywidualne rozpoczynamy 1 września, a początek zajęć zaplanowaliśmy w tygodniu od 15 do 21 września 2014.

Informacje na temat bezpłatnych lekcji pokazowych - AKTUALNOŚCI (lekcje pokazowe)

***

Poniżej prezentujemy proponowane dotychczas przez szkołę językową Rosetta kursy języka angielskiego i francuskiego, jak również program pt. "English in action", tj. bloki zajęciowe adresowane do dzieci i młodzieży odwiedzającej Kazimierz np. podczas ferii/ wakcji/weekendów.

W roku 2013-2014 zapraszamy na następujące kursy języka angielskiego i francuskiego:
 

Język angielski

 

 

1. Welcome on board! Kurs adresowany do osób dorosłych świeżo rozpoczynjących naukę języka angielskiego. Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu i trwają 90 min.

 

2. Give it a go! - Kurs dla dorosłych - język ogólny z elementami języka specjalistycznego. Kurs oferowany na różnych poziomach zaawansowania począwszy od elementary (A1)

Zajęcia prowadzone są dwa razy w tygodniu i trwają 90 min. 

 

3. General English ? Leaps and bounds - Kurs dla młodzieży.

Zajęcia prowadzone są dwa razy w tygodniu i trwają 60 minut.

 

4. English for children ? Run up? Kurs dla dzieci.
Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu i trwają 60 min.

 

5. Kursy egzaminacyjne ? Flying colours - Kursy przygotowujące do (a) egzaminu maturalnego (na poziomie podstawowym i rozszerzonym) oraz (b) do egzaminów Cambridge: FCE, CAE oraz CPE.

Zajęcia prowadzone są dwa razy w tygodniu i trwają 90 min.

 


  

Język francuski

 

 

1. Kurs języka francuskiego dla dorosłych  En avant toute!

Zajęcia prowadzone są dwa razy w tygodniu w godz. od 17.30 do 19.00

 

2. Kurs języka francuskiego dla dzieci  Petite pipelette

Zajęcia prowadzone są dwa razy w tygodniu w godz. od 16.00 do 17.00

 Dokładne terminy zajęć z języka angielskiego i francuskiego dostosowane zostaną do potrzeb kursantów. Informacja odnośnie dni, w których odbywają się zajęcia ukaże się na stronie internetowej po zakończeniu rekrutacji, tj. w pierwszych dniach października 2013r.


Miejsce spotkań: ul. Nadrzeczna 25 (patrz zakładka O szkole).

 

Oprócz kursów prowadzonych w siedzibie szkoły, Rosetta organizuje kursy języka angielskiego i francuskiego z dojazdem do firm, instytucji oraz lekcje indywidualne.


CENY KURSÓW I LEKCJI INDYWIDUALNYCH
 

Ceny zróżnicowane zostaną w zależności od rodzaju kursu/lekcji indywidualnych, liczby kursantów, częstotliwości i miejsca spotkań oraz od stopnia zaawansowania uczestników. Przykładowo, rozpiętość cenowa kursów języka angielskiego odbywających się dwa razy w tygodniu począwszy od pierwszego tygodnia października 2013 do czerwca 2014 (tj. cena za 60 spotkań trwających 90 minut) wynosi od 1400 do 1800 zł. Możliwe jest dokonanie płatności w ratach.


Ceny lekcji indywidualnych (język ogólny lub z elementami języka specjalistycznego) ? od 40zł za 60min.

 

Dodatkowo uczestnikom kursów zapewniamy:

  • Materiały autorskie wraz z folderem do ich wygodnego przechowywania
  • Możliwość korzystania z konsultacji metodycznych
  • Możliwość korzystania z konsultacji/konwersacji z native speakers (średnio około 2h w miesiącu)
  • Możliwość korzystania z angielsko- i francuskojęzycznej czytelni
  • Możliwość uczestnictwa w spotkaniach i wykładach poświęconych wybranym zagadnieniom współczesnej kultury brytyjskiej/irlandzkiej i francuskiej
  • Możliwość uczestnictwa w wieczorkach filmowych, teatralnych, literackich, sportowych (np. wspólna gra w bule, popularny we Francji ?pétanque?), jak również kulinarnych (np. wspólne przygotowanie potraw kuchni francuskiej)

 

Podczas ferii zimowych 2014 Szkoła Językowa Rosetta zaprasza dzieci i młodzież do wzięcia udziału w zajęciach pt. 

English in Action!

  • Nauka języka angielskiego na drodze ciekawych i wartościowych projektów ściśle dostosowanych do grupy wiekowej uczestników
  • Możliwość zapisania dzieci na zajęcia trwające od 2 do 4 godzin
  • Pełny wgląd w przebieg zajęć w formie pisemnego harmonogramu oraz informacji o osięgnięciach uczniów

 

Kontakt w celu poznania szczegółowych programów, uzyskania informacji o cenie (uzależnionej od liczby uczestników i czasu trwania zajęć) oraz ustalenia terminu:

 

Szkoła Językowa Rosetta, ul. Nadrzeczna 25; 24-120 Kazimierz Dolny

tel. 606 91 18 18 email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  See you there!

 

Poniżej prezentujemy główne załóżenia programu "English in Action".

 

English in Action

 

English in Action - program proponowany przez Szkołę Językową Rosetta w Kazimierzu Dolnym - adresowany jest do dzieci w dwóch grupach wiekowych: 6 - 12 lat (Junior Programme) i 12 - 16 lat (Freshers Programme) i zakłada realizację następujących celów:

 

  1. Nauka języka angielskiego na drodze ciekawych i wartościowych projektów ściśle dostosowanych do grupy wiekowej uczestników.

        2. Zapewnienie dzieciom opieki przez od 2 do 4 godzin dziennie i zaproponowanie im różnorodnych form spędzenia czasu w sposób interesujący i wzbogacający ich wiedzę.

    3. Zapewnienie rodzicom dzieci wglądu w przebieg zajęć w formie pisemnego harmonogramu oraz informacji odnośnie osiągnięć uczestników.

4. Różnorodne formy nauki języka w połączeniu z plastyką, zajęciami teatralnymi, sportem.

5. Prowadzenie zajęć w taki sposób, by były one dla dzieci źródłem poczucia sukcesu i utrwalały w nich pozytywny stosunek do nauki języków obcych. Przewidziano m.in. wręczenie uczestnikom certyfikatów uczestnictwa i osiągnięć - certificates of achievement.

 6. Projektowanie zajęć w taki sposób, by każdy blok zajęciowy stanowił zamkniętą całość: wprowadzenie (warm-up), instrukcje do zadań (task description), wspólna realizacja i ocena wykonania zadań (task assessment), rozdanie certyfikatów. Dzieci mogą zatem uczestniczyć w projektach trwających od 1 do 7 dni i każdego dnia być włączone w inny, nowy projekt.

 

Organizujemy również kursy języka polskiego dla cudzoziemców oraz wakacyjne kursy języka angielskiego. Oferta jest w trakcie przygotowania, a informacje na temat planowanych kursów ukażą się na stronie internetowej ze stosownym wyprzedzeniem.

Czytany 15080 razy

Kursy Językowe