Kursy Języka Francuskiego

 

Nadchodzący rok szkolny 2014-2015 to już czwarty rok pracy szkoły Rosetta. Bazując na dotychczasowym doświadczeniu, wzbogaciliśmy i urozmaiciliśmy nasze programy j. francuskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

 

Lekcje pokazowe to okazja do zapoznania się ze stosowanymi przez nas metodami i programem nauczania, bezpłatnymi zajęciami dodatkowymi, jak również do rozmowy i uzyskania odpowiedzi na Państwa pytania.

 

Lekcja pokazowa (język francuski) dla grup dziecięcych (dzieci od 7 do 12 lat) odbędzie się w środę 10 września 2014 o godz. 17.00.

 

Serdecznie zapraszamy dzieci i rodziców zainteresowanych rozpoczęciem lub kontynuacją nauki języka angielskiego w naszej szkole. 

 

Istnieje możliwość zaplanowania dodatkowych lekcji pokazowych (dla grup dziecięcych, gimnazjalnych, licealnych i dla osób dorosłych) po uzgodnieniu telefonicznym (606 91 18 18).

 

Lekcje pokazowe są bezpłatne.

 

 Poniżej przestawiamy ramowe informacje na temat dotychczas realizowanych kursów języka francuskiego.

Kursy języka francuskiego:

1. Kurs języka francuskiego dla dorosłych  En avant toute!

Zajęcia prowadzone są dwa razy w tygodniu i zależnie od grupy trwają 60 lub 90 minut

2. Kurs języka francuskiego dla dzieci  Petite pipelette

Zajęcia prowadzone są dwa razy w tygodniu i trwają 60 minut

CENY KURSÓW I LEKCJI INDYWIDUALNYCH

Ceny zróżnicowane zostaną w zależności od rodzaju kursu/lekcji indywidualnych, liczby kursantów, częstotliwości i miejsca spotkań oraz od stopnia zaawansowania uczestników. Przykładowo, rozpiętość cenowa kursów języka francuskiego odbywających się dwa razy w tygodniu począwszy od pierwszego tygodnia października 2013 do czerwca 2014 (tj. cena za 60 spotkań trwających 90 minut) wynosi od 1400 do 1800 zł. Możliwe jest dokonanie płatności w ratach.


Ceny lekcji indywidualnych (język ogólny lub z elementami języka specjalistycznego) ? od 40zł za 60min.

Dodatkowo uczestnikom kursów zapewniamy:

  • Materiały autorskie wraz z folderem do ich wygodnego przechowywania
  • Możliwość korzystania z konsultacji metodycznych
  • Możliwość korzystania z konsultacji/konwersacji z rodowitymi użytkownikami języka francuskiego (średnio około 2h w miesiącu)
  • Możliwość korzystania z angielsko- i francuskojęzycznej czytelni
  • Możliwość uczestnictwa w spotkaniach i wykładach poświęconych wybranym zagadnieniom współczesnej kultury francuskiej i brytyjskiej/irlandzkiej
  • Możliwość uczestnictwa w wieczorkach filmowych, teatralnych, literackich, sportowych (np. wspólna gra w bule, popularny we Francji ?pétanque?), jak również kulinarnych (np. wspólne przygotowanie potraw kuchni francuskiej)

 

 

Czytany 3972 razy

Kursy Językowe